Velikonoční turnaj – výsledky

Mláďata holky

kategiorie do 24kg:

  1. Markéta Dunajová – Hulín
  2. Petra Bakovská – Femax
  3. Alex Holčáková – Femax

kategiorie do 28kg:

  1. Magdaléna Kotyzová – Hodolany
  2. Barbora Zatloukalová – Hodolany
  3. Romana Chmelařová – Kroměříž

kategiorie do 32kg:

  1. Kamila Valouchová – Olomouc
  2. Kateřina Šafaříková – Hranice
  3. Barbora Kalíková – Hulín

kategiorie do 37kg:

  1. Andrea Vodicová – Hulín
  2. Pavlína Turčanová – Olomouc

Mláďata kluci

kategiorie do 22kg:

  1. Lukáš Janiš – Zlín
  2. David Kolář – Hranice
  3. Václav Kovář – Zlín

kategiorie do 23.5kg:

  1. Daniel Kučera – Hulín
  2. Tomáš Mrkvica – Kroměříž
  3. Adam Kolář – Hranice

kategiorie do 25kg:

  1. Petr Dušek – Zlín
  2. Vladimír Marcoň – Zlín
  3. Filip Dvořák – Dědice

kategiorie do 26kg:

  1. Petr Eliáš – Hulín
  2. Radim Kamenčák – Zlín
  3. Adam Kantor – Kroměříž

kategiorie do 27.5kg:

  1. Robert Trojan – Hranice
  2. Patrik Bychler – Blansko
  3. Jan Vorel – Zlín

kategiorie do 29kg:

  1. René Schubert – Ostrava
  2. Jan Stavinoha – Zlín
  3. Filip Bár – Hranice

kategiorie do 32kg:

  1. Marek Adámek – Rožnov
  2. Michal Horák – Závišice
  3. Roman Fridrich – Olomouc

kategiorie do 34kg:

  1. Štěpán Torkoš – Blansko
  2. Libor Skyba – Ostrava
  3. David Vyskočil – Olomouc

kategiorie do 37kg:

  1. Aster Sope – Ostrava
  2. Michal Navrátil – Hulín
  3. Igor Pokoš – Valašsko

kategiorie do 41kg:

  1. Michal Kumr – Olomouc
  2. Lukáš Kolek – Štramberk
  3. Daniel Kantor – Rožnov

kategiorie do 47kg:

  1. Petr Solanský – Rožnov
  2. Adam Ševčík – Frýdek-Místek

Mladší žákyně

kategiorie do 36kg:

  1. Veronika Šimoňuková – Hulín
  2. Zuzana Valchářová – Valašsko
  3. Barbora Kutinová – Valašsko

kategiorie do 44kg:

  1. Hana Barboříková – Zlín
  2. Kateřina Wilaschová – Opava
  3. Klára Rýcová – Štramberk

kategiorie do 48kg:

  1. Eliška Turbanová – Olomouc
  2. Natalie Pačulová – Ostrava

kategiorie do 57kg:

  1. Leona Kubíková – Olomouc
  2. Eliška Holzerová – Valašsko

Mladší žáci

kategiorie do 27kg:

  1. Pavel Wašek – Blansko
  2. Lukáš Dvořák – Dědice
  3. David Fadrný – Blansko

kategiorie do 34kg:

  1. Dominik Bednařík – Hulín
  2. Radek Cmiral – Frýdek-Místek
  3. Tomáš Zatloukal – Hodolany

kategiorie do 38kg:

  1. Dominik Doleček – Kroměříž
  2. Kamil Švéda – Ostrava
  3. Ondřej Šponer – Ostrava
    Leoš Daněk – Blansko

kategiorie do 42kg:

  1. David Klammert – Kroměříž
  2. Olda Kotyza – Hodolany
  3. Marek Linhart – Opava

kategiorie do 46kg:

  1. Jakub Valerián – Kroměžíž
  2. Zdeněk Janů – Hulín
  3. Petr Bednařík – Hranice

kategiorie do 50kg:

  1. Petr Huser – Zlín
  2. Pavel Bouda – Hranice
  3. Zdeněk Valchář – Ostrava

kategiorie do 55kg:

  1. Antonín Zemánek – Valašsko
  2. Michal Šustáček – Hodolany
  3. Pavel Tesař – Frýdek-Místek
Zařazeno do závody and tagy , , . Záložka: trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>