Letní soustředění 2008 – táborový deník – 12. den

12. den začal ukončením dne 11. Strašidla téměř umrzla. Zavčas jsme je zachránili léčivým horkým čajem.

Vše je v pořádku. Ve 2:00 začíná hra na zívání. Všichni to dostali, nákaza nejde zastavit. Další z oblíbených her je s chemickým světlem. Točení, kroužení, žonglování, omotávání.

Snídaně – chleba s marmeládou
Bodování stanů – tvrdý přístup přináší ovoce. Děti mají uklizeno, ne jen ráno.

Ještě před obědem zmizela první žíněnka. Její sklizení je neklamnou známkou blížícího se závěru soustředění.

Odpolední hra – Sračka
Velmi fyzicky náročná hra pro obě strany. Všichni si moc zaběhali. Zajímavostí je, že v průběhu hry měla všechna družstva nejmíň bodů a to současně.

Podvečerní fotbal
Trenéři – 6 : 1 – Děti
Byl to nádherný čistý fotbal plný super akcí. Deset minut před koncem se k Dětem přidal Pavlík. Až ten je dokázal vyburcovat k alespoň jednomu gólu.Trenéři hráli krásně čistě technicky. Byl to krásný fotbal pro diváky pěkný na pohled.

Po fotbale se chystal závěrečný oheň. Daniel San to řešil řetězovou pilou.
Vatra vzplála na první zážeh. Na oheň byl pěkný pohled. Mnoho dětí si myslí, že čím černější špekáček tím lepší – jsou divné.


Zpíváme u ohně, halekáme na lesy. Katka odmítá hrát na Vaskovu kytaru. Kytara je rozladěná a jsou prázdniny. Proto vzal kytaru do ruky Pavlik. Jde mu to od ruky a od plic. Je to děsné, ale lepšího kytaristu nemáme.

Zařazeno do letní soustředění and tagy , , . Záložka: trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>