Postupně se nás sesbíralo poměrně hodně.

Hra plná zvratú to příliš nebyla.

Gólú padlo hodně i přes nadlidskou snahu brankářú.

Nesmutnit, jdeme jim ho vrátit.

Byly zastoupeny města Vsetín, Rožnov i Olomouc. Během turnaje nedošlo ke zranění. Vyhodnocení proběhlo již tradičně Na Špici. Většina účastníkú se vrátila domú v pořádku ještě téhož večera. Pěkně jsem si zahráli a o dalších prázdninách se zase sejdeme.
Sportu zdar a judu obzvlášť.



